Piękne
widoki

Miętowa Górka Czerwienne

Miętowa Górka jest położona na terenie niedużej miejscowości o nazwie Czerwienne (920 m n. p. m.). Z Miętowej Górki rozpościera się przepiękny widok na Tatry, od wschodnich (po stronie Słowackiej widać Hawrań i Murań) aż po zachodnie, a na północnym - zachodzie przy dobrej pogodzie widać Babią Górę. Dookoła pagórki, pola i lasy. Mieścimy się na terenie mało zabudowanym, więc możecie naprawdę rozkoszować cudownymi widokami i pięknem natury. Tu poczujesz, że naprawdę jesteś daleko od zgiełku miejskiego, i będziesz się cieszył każdą spędzoną tu chwilą. Oprócz relaksu, nasze miejsce oferuje Ci aktywne spędzenie czasu. Bliskość stoków narciarskich( Budz-2km, Ząb- 3km, Harenda-8km, Jurgów-22km, Białka-Tatrzańska- 24km), oraz Zakopanego(16km) i wszystkich atrakcji z mim związanych. W pobliżu znajdują się również Termy Podhalańskie (Szaflary-10km, Bukowina Tatrzańska-16km). Czerwienne to idealne miejsce na wycieczki rowerowe i piesze a także nordick walking. Mamy również w naszej ofercie loty na paralotni w tandemie z silnikiem. Wspaniałe i niezapomniane doznania z lotu ptaka, zapewni Ci wykwalifikowany pilot (start z łąki przy domu). Możemy też nakręcić film z Twojego lotu.

Jeśli interesuje Was naprawdę aktywne spędzanie czasu, również oferujemy:
  • Wycieczki i wyprawy w góry z przewodnikiem
  • Eksplorowanie jaskiń z przewodnikiem
  • Wyprawy zimą w góry na nartach turowych
  • Instruktorów narciarskich i snowboardowych
  • Wszelkie sporty ekstremalne

Zapewniamy, że wszystkie osoby i firmy z którymi współpracujemy są profesjonalnie do tego przygotowane. Na Wasze życzenie możemy zorganizować, kulig zimą, występ kapeli góralskiej. Jeśli lubicie swojskie jedzenie, polecamy nasze zaprzyjaźnione gospodarstwa, gdzie kupicie świeże mleko, oscypki, ser biały i inne produkty własnego wyrobu.

Miętowa Górka to także idealne miejsce dla ludzi szukających inspiracji i pięknych widoków. Wspaniałe krajobrazy zauroczyły już nie jednego fotografa i rysownika.

Jesteśmy też ekologiczni, część prądu który zużywamy produkuje instalacja fotowoltaiczna zamontowana na dachu, a ścieki oczyszczamy w prawdziwej oczyszczalni (bioreaktorze).